Toplantılardan Kareler
08 Ocak 2020

  • 28.02.2019 tarihinde Tasarruf Takip Birimince İl Sağlık Müdürlüğü başkan ve başkan yardımcılarına Tasarruf ve Gelir Arttırmaya Yönelik Faaliyetler (TGAP) Bilgilendirme toplantısı yapılmıştır.

tgap (6).jpeg

  • 08.03.2019 tarihinde Sağlık Müdürlüğümüzde kurulan Tasarruf Takip Biriminde görevlendirilen birim çalışanları ile Tasarruf ve Gelir Arttırmaya Yönelik Faaliyetler (TGAP)’e yönelik faaliyet planlamarı yapıldı.


TGAP (4).jpeg

13.05.2019 tarihinde Tasarruf ve Gelir Arttırmaya Yönelik Faaliyetler (TGAP) yönelik Müdürlüğümüz ve bağlı sağlık tesislerimizde görevlendirilen Tasarruf
Takipten sorumlu müdür ve birim sorumluları ile toplantı düzenlenmiştir

.TGAP (1).jpeg

TGAP (2).jpeg
  • 31.05.2019 tarihinde Bolu İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Emin Demirkol başkanlığında, Destek Hizmeti Başkanı, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı, Personel, Acil, Sağlık, İlaç Ve Tıbbi Cihaz Hizmetleri Başkanı ve yardımcıları ile sağlık tesislerinin Başhekim, Müdür, Müdür Yardımcıları ve TGAP Birim sorumlularının da katıldığı Tasarruf ve Gelir Arttırıcı Programlar’a (TGAP) yönelik İyi Uygulama Toplantısı düzenlendi. Toplantıda sağlık tesislerinin hazırlamış olduğu tasarruf sunumları ve iyi uygulama örnekleri paylaşıldı.

tgap haber (1).jpeg

tgap haber (2).jpeg