overlay

Taburcu videolarıMüjdeli haber bu kez Gerede ilçemizden.. Gerede Devlet Hastanemizden COVID-19 tedavisinden 1 personelimiz ve 2 hastamız şifa ile taburcu oldu. Tüm hastalarımıza şifa diliyor, sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz. 
Bolu İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı İzzet Baysal Devlet Hastanesinde COVID-19 teşhisi konulan 6 hastanın tedavisi tamamlanarak alkışlarla taburcu edildi.

Tedavi süreci ile ilgili Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzm. Dr. Emine Afşin, Enfeksiyon Hastalıkları Uzm. Dr. Pınar Turan ile Anestezi ve Reanimasyon Uzm. Dr. M. Felat Ataman bilgiler verdi. Tüm hastalarımıza şifa diliyor, sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz.


 

Bir müjdeli haber daha... İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanemizden Korona tedavisinden sağlık çalışanımız şifa ile taburcu oldu.

Tüm hastalarımıza şifa diliyor, sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz. 
Bugün bir müjdeli haber daha İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanemizden geldi.

Osman Amca (81 yaş) ve Sare teyze (80 yaş) Korona tedavisinden şifa ile taburcu oldular. Diğer tüm hastalarımıza şifa diliyor, bütün sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz.